Tiskovka před Dakarem 2023

23. listopad 2022

Zetor Gallery Brno

Tak to byla pecka. Ve středu 23. 11. 2022 proběhlo v brněnské Zetor Gallery oficiální představení týmu a techniky pro Dakar 2023 v Saudské Arábii. Oficiální akci předcházelo setkání týmu se závodním autem Ford F-150 EVO v novém designu hlavního sponzora Workoutland, který se

povedl více než dobře, za což vděčíme partnerům z dílny AFM.

Celé přípravy na Dakar se nesou ve zrychleném tempu, tým jsme poskládali na začátku října, takže přítomnost závodního auta v této úpravě jsme považovali za ohromný úspěch, bohužel jsme museli oželet účast doprovodného kamionu, který musel zůstat na dílnách, kde probíhaly úpravy před odjezdem na technické přejímky do Le Castellet ve Francii.

S malým zpožděním a za účasti novinářů, návštěvníků Zetor Gallery i pozvaných partnerů proběhla oficiální část akce, kde jsme představili posádku ve složení Karel Trněný a Milan Horyl, tým mechaniků pod vedením ostříleného Bohumíra Svobody i závodní klenot pocházející z dílny

Miroslava Zapletala. Po úvodu se ke slovu dostala skupinka novinářů a zejména legenda českého rally Karel Trněný byla doslova na roztrhání.

Závěrečným video rozhovorem celá akce finišovala a jak poznamenal Karel Trněný, "celá ta věc vznikla tak neuvěřitelně rychle, že to je opravdu velký sprint co teď předvádíme". Věříme, že dosprintujeme až do cíle.