Partnerům patří velký dík, bez nich by to nešlo

Generální sponzor

Workoutland je česká moderní sportovní značka zaměřená na plně certifikovaná workoutová hřiště, outdoor tělocvičny, fitness parky a další sportovní vybavení. Od roku 2015 realizovala více jak 160 multifunkčních workoutových a sportovních hřišť po celé ČR v rámci obcí, firem, škol i soukromých pozemků. K již zavedeným workoutovým hřištím VARIO G s variabilním uspořádáním cvičebních prvků aktuálně na trh přináší robustní venkovní fitness stroje G MOVE s měnitelnou zátěží a řadu domácích workoutových sestav G HOME.

Workout je jednoduchá forma přirozeného pohybu na čerstvém vzduchu a aktuálně jedna z nejatraktivnějších forem venkovního cvičení pro všechny věkové kategorie. Díky cool efektu a umístění na frekventovaných místech v obcích hřiště podporují soutěživost, motivaci a cílevědomost, čímž se vytváří pozitivní návyky a přístup k zdravému životnímu stylu.


Hlavní sponzor

Společnosti Clean4you s.r.o. je spolehlivým partnerem v oblasti retailových služeb a řešení pro průmyslovou logistiku s klienty po celé ČR i Evropě. Od roku 2010 dodává velkým obchodním řetězcům, nadnárodním korporacím i malým podnikům obchodní vybavení, služby a široký sortiment logistických výrobků a manipulační techniky. V portfoliu společnosti také najdete výrobky pro venkovní cvičení a fitness, které nabízí pod vlastní značkou Workoutland.

Clean4you jako ryze česká společnost si cení spokojených zákazníků a partnerů, dbá na vysokou kvalitu produktů a ctí základní principy cirkulární ekonomiky.


Hlavní sponzor

Profiko – stavební kování s.r.o. je stabilním dodavatelem a výrobcem zimních zahrad, plastových, hliníkových a dřevěných oken, dveří a dalších výplní stavebních otvorů.


Další partneřiChcete oficiální merch týmu?

Parádní trička, mikiny nebo čepice v týmovém designu. Líbilo by se vám nosit oficiální oblečení našeho týmu?