Privátní sponzorské akce? Zvládáme!

31. srpen 2023

Clean4you s.r.o., Hněvotín

Tyto akce prostě zbožňujeme :). Racelife není vždy jen o cestování na závody, trénincích a parádní závodní atmosféře. Součástí jsou i různé akce a eventy pro partnery, účasti na různých besedách nebo televizních pořadech. A na konci srpna jsme uspořádali jednu takovou promo akci přímo u hlavního partnera Workoutland, sportovního brandu firmy Clean4you.


Pro akci jsme využili termínu Rally Vyškov, které se jelo na začátku září nedalo sídla firmy Clean4you v Hněvotíně u Olomouce a naskytla se tak ideální možnost dostat na jedno místo kompletní dakarské zázemí v čele s Mazlem a k tomu R5 specifikaci VW Polo GTI včetně kompletní servisu pro rychlostní soutěže v rally.

Nejen sponzorům, partnerům a zaměstnancům společnosti s rodinami jsme měli možnost ukázat, jak to chodí v servisní zóně, jaká je příprava závodního vozu před závody v rally nebo co vše ukrývá servisní kamion.


Partnerům i zaměstnancům společnosti jsme ukázali, jako to chodí v servisních zónách na rally soutěžích

Celé odpoledne se neslo v pohodovém duchu, součástí akce byl bohatý catering v párty stanu, kde byla spousta příležitostí si popovídat se členy týmu a probrat třeba strategii a cíle na Dakar 24 :). Po 15 hodině se pak část závodního týmu a návštěvníků akce přesunula na nedalekou komunikaci směrem do Žerůvek.

Speciálně pro tuto sponzorskou akci se nám podařilo totiž vyjednat uzavření téměř 2kilometrového úseku asfaltové komunikace na dobu 2 hodin a vytyčit na ní krátkou testovací RZ včetně horizontu, retardéru dle regulí a několika ostřejších zákrut.

Po krátké přípravě se na trať vydal v Polu GTI R5 nejprve Karel Trněný sám, aby si trať najel. Poté již přišli na řadu na místě spolujezdce i zástupci z řad partnerů, kteří tak měli možnost zažít ostrou jízdu v rally speciálu. Jak si Karel na trať a auto zvykal, začala se zvedat i průměrná rychlost a ke konci to již byly jízdy téměř na úrovni závodního tempa a tedy ideální trénink před závodním víkendem a také pořádný adrenalin pro nezkoušené spolujezdce :).

Dle ohlasů se akce vydařila na výbornou, všichni si z akce odnesli spoustu fotek a zážitků a někteří návštěvníci i nějakou památku v podobě merche Workoutland ACCR Czech Teamu.

Máte zájem stát se naším partnerem? Napište nám.